درباره ما

گروه صنعتي سوزان در سال 1357 در منطقه شمال غرب ايران تأ سيس گرديد و فعاليت خود را با توليد انواع پلوپز خانگي آغاز نمود در سال 1364 انواع اجاق گازي كابين دار را در مدل هاي متنوع و بامارك جهان افروز آذر به بازار عرضه نمود.
در سال 1365 موفق به دريافت اولين نشان استاندارد وسايل گاز سوز در آذر بايجان گرديد وبا تلاش و همت مهندسين و پرسنل متخصص و كار آزموده ، توليد خود را افزايش داد.در سال 1372 اقدام به توليد بخاري گازي ، آبگرمكن و كولر آبي در انواع مختلف نمود و در سال 1373 موفق به أخذ اولين نشان استاندارد توليد آبگرمكن هاي ديواري گرديد و با تلاش شبانه روزي متخصصين، محصولات خود را به توليد انبوه رساند.
 
امروزه با برخورداري از 350 پرسنل مجرب و كا ر آزموده ،و با بيش از400 مركز خدمات پس از فروش و بهره برداري از تكنولوژي و فن آوري روز جهان ، يكي از بزرگترين توليد كنندگان لوازم خانگي بشمار مي رود كه محصولاتش را به سراسر دنيا صادر مينمايد.
گروه صنعتي سوزان شامل مجموعه اي از واحد هاي تخصصي است كه در حال حاضر در زمينه هاي طراحي ، توليد و صادرات آبگرمكن گازي (ديواري .،مخزن دار ) بخاري گازي و كولر آبي فعاليت مي نمايد. اين شركت در نظر دارد در آينده نزديك در جهت توليد انواع لوازم خانگي نيز اقدام نمايد .
مهمترين هدف اين شركت توليد محصولات با كيفيت بالا و ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضايت مشتريان و مصرف كنندگان است.

گروه صنعتي سوزان در راستاي جلب اعتماد مشتريان به استاندارد كيفي توليدات ، در خصوص تجهيز و ارتقاي واحد تحقيق و توسعه گام برداشته بطوريكه انتخاب مواد اوليه و قطعات مورد نياز خط توليد در نهايت دقت و تلاش صورت مي گيرد و كنترل كيفي محصولات در هر مرحله از توليد بررسي و آزمايش مي شود
شبكه گسترده پخش محصولات در سراسر كشور و امكان دسترسي سريع و مستقيم به مراكز خدمات پس از فروش ، اين مجموعه را در جلب رضايت مشتريان با موفقيت زيادي مواجه نموده است .
در حاليكه امروزه در اوائل هزاره سوم صحبت از نقش و تأثير اقتصاد و صنعت در زندگي مردم شايد يكي از بديهي ترين بحث هايي است كه نياز به تكرار ندارد ، گروه صنعتي سوزان در گذشته و حال و آينده همواره دستيابي به موفقيت هاي چشمگير خود را مديون همكاري و همدلي مديريت، كاركنان ، واحد خدمات پس از فروش و مشتريان خود مي داند و با عظمي راسخ در جهت پيشرفت و خود كفايي گام بر مي دارد.

ورود


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟